Żyjemy w świecie bombardowanym „ideałami.” Idealny wygląd, idealne związki, idealni ludzie… Jesteśmy bomardowani w telewizji, internecie, zapwne również nie raz znajomi żyjący w związkach parnerskich bądź małżeńskich sprawiali wrażenie bardzo szczęśliwych.

Artykuł ten w większości skierowany jest do kobiet, a dlaczego? dowiesz się z dalszej cześci.

Patrząc idealne, szczęsliwe obrazki z ekranu bądź na żywo zastanawiasz się czasami dlaczego inni żyją w szczęsliwych związkach, a Ty nie? poznajesz partnera i znów coś nie wyszło, że znów nieodpowiedni partner. Zaczynasz się obwiniać, zamykać przed sobą i nowymi relacjami z męczyznami. Zaczynasz tracić poczucie własnej wartości, wpadasz w kompleksy, które zaczynają mieć efekt kuli śniegowej. Znajomo brzmi?
Niestety my kobiety mamy tendencje do kompliowania sobie życia.  Zbyt bardzo skupiamy się na walorach, nad którymi czasami nie warto. Zamiast mądrze wcyigąć wnioski, idąc do przodu patrząc z optymizmem skupiamy się na tym co nie wyszło, tkwiąc często w chorych relacjach partnerskich tak, a żeby było, bo lepszy taki związek niż brak związku. Zarówno taka sytuacja, która opisuję powyżej, jak i obawa przed budowaniem nowego są sytuacjami, nad którymi trzeba poparcować, trzeba popracować nad sobą.

„Kobiety są z Wenus, a Mężczyźni z Marsa”

Znalazłam świetny wpis wraz z materiałami edukacyjnymi oraz video. Skoro dotarłaś, aż do tego momentu powinnaś sama się przekonać. Nic nie tracisz tylko chwilę dla siebie, która może otworzyć Ci spojrzenie na siebie, wydobyć pokłady drzemiące.

Czy zdawaliście sobie sprawę, że brak poczucia własnej wartości szczególnie w przyapdku kobiet ma ogromny wpływ na zdrowe relacje damsko męske oraz przełożenie na brak szczęścia i rozpady w związkach?
Sama jestem po rozwodzie i z perspektywy przeszłości i zawartości tych materiałów polecam każdej kobiecie zapoznać się z tymi istotnymi informacjami i to niezależnie w jakim wieku jesteś.

http://dominikadembska.pl/kobiecy-brak-poczucia-wartosci

 

Są na podany adres email wysyłane w kolejnych dniach po zapisie 4 video lekcje bezpłatnego kursu.

Wysłuchaj dokładnie ostatniej, gdyż to co zaoferował Mark przeszło moje oczekiwania.

Życzę Ci odpowiedniego podjęcia decyzji i udanego związku z partnerem na jakiego zasłużyłaś.

Twitter
DembskaDominika on Twitter
7 people follow DembskaDominika

Dołącz

Share this post with your friends!