Jak spłacać kartę kredytową- nie raz pewnie miałeś pełno wątpliwości posiadając już ją w rekach.

Karta kredytowa… co myślisz jak słyszysz w banku od doradcy propozycję skorzystania z produktu??? Większość ludzi boi się zupełnie niepotrzebnie, gdyż jest to świetny produkt pod warunkiem, że ma się świadomość korzystania z tego kredytu.

Wiele razy słyszałam od klientów, którzy posiadali karty kredytowe w przeszłości, że się boją,ponieważ kredyt na karcie miał być darmowy, a po otrzymaniu wyciągu bankowego okazało się,że do kwoty wykorzystanej przez klienta zostały doliczone odsetki, aż ponad 20%.

Transakcje dokonywane kartą kredytową dzielą się na: gotówkowe i bezgotówkowe. Warunkiem otrzymania bezpłatnego kredytu bez odsetek jest dokonywanie transakcji bezgotówkowych tylko i wyłącznie! Transakcja gotówkowa to inaczej wypłata z bankomatu.

Jednak w dobie konkurencji banki cały czas ewoluują na korzyść klientów.

Dlatego warto jest przed podpisywaniem jakichkolwiek umów przeczytać chociażby paragraf, w którym jest potwierdzenie informacji doradcy, który zapewnia nas, że zarówno za transakcje bezgotówkowe jak i gotówkowe obowiązuje nas okres bezodsetkowy oraz jak spłacać kartę kredytową.

Transakcja bezgotówkowa to taka, gdzie dokonując zakupów płacimy w kasie kartą i tylko w tym przypadku kwalifikujemy się do spłacenia pożyczonej kwoty bez odsetek. Ważne jest zrozumienie od jakiego momentu liczą się dni bez odsetek, ponieważ nie zawsze będzie nam przysługiwał okres o jakim informuje nas doradca finansowy.

Przykładowo: jeśli nasz okres rozliczeniowy zaczyna się 21 dnia miesiąca np. 21 maj, a zakupów dokonaliśmy 30 maja to okres oferowanych 51 dni bezodsetkowych skraca nam się o 9 dni. Okres bezodsetkowy nie jest naliczany od momentu zapłaty kartą, a od momentu, w którym bank ustalił nam okres rozliczeniowy.

Dlatego tak ważna jest rola doradcy w dokładnym wyjaśnieniu i upewnieniu się czy klient rozumie kiedy przysługuje np 51 dni bez odsetek, jak spłacać kartę kredytową.

Jeśli często korzystasz z usług wybranych partnerów handlowych np. określonych stacji benzynowych,sklepów warto dopytać czy dzięki płatności kartą kredytową otrzymasz dodatkowe bonusy w postaci obniżek na zakupy.

Ciekawą propozycję oferuje bank Millenium kliknij w link poniżej wypełnij formularz, a doradca banku skontaktuj się z Tobą i pomoże Ci w formalnościach,odpowie na pytania: złóż zapytanie do doradcy bankowego

millennium-visa-impresja

Millenium Impresja – kliknij i sprawdź

-to wyjątkowa karta stworzona specjalnie dla kobiet, ze zmysłem robienia zakupów,dzięki której otrzymasz zwrot aż do 5% u wybranych Partnerów,

-znajdujemy m.in. informację,że mamy możliwość WYPŁAT Z BANKOMATÓW oraz dokonywania płatności przez internet i w sklepach na całym świecie bez żadnych odsetek, aż do 51 dni!

– 0% możesz rozłożyć wykorzystany limit lub dokonane transakcje na nieoprocentowane,miesięczne raty, nawet 2 razy w roku,

– gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa transakcji dokonywanych w internecie dzięki usłudze 3D-Secure.

Jak działa 3D-Secure w Banku Millennium?

Transakcje 3D-Secure realizowane są z wykorzystaniem dodatkowego zabezpieczenia w postaci autoryzacji jednorazowymi H@słamiSMS. Podczas płatności kartą np. w sklepie internetowym, Bank może wysłać na zdefiniowany przez Ciebie telefon komórkowy jednorazowe, bezpieczne H@słoSMS z prośbą o jego wprowadzenie na specjalnie do tego celu przygotowanej i zabezpieczonej stronie. Wszystkie dane finansowe przekazywane są następnie dobezpiecznego serwera uwierzytelniającego, gdzie przeprowadzona zostanieweryfikacja użytej karty. Na tym etapie możliwa będzie natychmiastowa weryfikacja czy karta nie została skradziona, zagubiona lub zablokowana z innych przyczyn.

Czego potrzebujesz aby dokonać płatności internetowej? W celu zapewnienia najwyższej ochrony Twoich transakcji kartowych w Internecie, niezbędna jest aktywacja usługi H@sełSMS. Szczegóły dostępne są w zakładce Potwierdzenie transakcji. Zdefiniowany w Banku telefon komórkowy używany jest w systemie Millenet miedzy innymi do potwierdzania zleconych przelewów, podpisywania umów bądź do otrzymywania powiadomień dla wybranych operacji na rachunkach. Jeżeli nie posiadasz jeszcze aktywnej usługi Millenet, umożliwiającej zdefiniowanie H@sełSMS, zapoznaj się ze szczegółami procesu aktywacji w zakładce Dostęp i logowanie. Wprowadzenie nowej usługi nie pociąga za sobą konieczności dokonywania zmian parametrów, ustawień posiadanych kart. Dotychczasowe usługi dla karty, limity itp. pozostaną niezmienione. Masz czas na aktywację niezbędnych usług

W okresie początkowym funkcjonowania usługi, Bank dopuszcza możliwość wykonania trzech transakcji bez potwierdzania ich H@słemSMS. Umożliwi Ci to dokładne zapoznanie się z nowymi funkcjonalnościami. Możesz w tym czasie aktywować usługę Millenet oraz zdefiniować numer telefonu komórkowego dlaH@sełSMS. Po wykorzystaniu limitu trzech transakcji, płatności Internetowe kartą bez autoryzacji H@słemSMS nie będą realizowane w sklepach oferujących usługę MasterCard SecureCode oraz Verified by Visa.

Z usługi 3D-Secure może korzystać Klient Banku Millennium spełniający poniższe warunki: posiada aktywną kartę przedpłaconą, debetową lub kredytową Banku Millennium (Visa lub MasterCard), ma dostęp do systemu transakcyjnego Millenet dla Klientów indywidualnych, ma aktywowaną usługę H@sełSMS.

Millenium Alfa – kliknij sprawdź

Bank pomyślał również o mężczyznach i stworzył specjalny męski czarny design.

milenium men

Co zyskujesz z kartą Millennium Alfa? – 5% zwrotu za zakupy u wyselekcjonowanych Partnerów, aż do 760 zł rocznie niezależnie od innych promocji i posiadanych rabatów,

– 0% możesz rozłożyć wykorzystany limit lub dokonane transakcje na nieoprocentowane,miesięczne raty,

-Pakiet Assistance Alfa, dzięki któremu nie musisz się martwić zepsutym samochodem,przebitą oponą,przeprowadzką,awarią sprzętu domowego. Wystarczy jeden telefon i Millenium załatwi sprawę za Ciebie. Kliknij w poniższy link,wypełnij formularz, a doradca z banku skontaktuje się z Tobą i wszytko wyjaśni.

>>>złóż zapytanie – tutaj<<<

Złóż wniosek online doradca bankowy skontaktuje się z Tobą i umówi na spotkanie w oddziale i wyjaśni Ci szczegółowo zasady oferty.

Bardzo często zdarza się, że składając wniosek poprzez formularz internetowy tak jak w tym przypadku klient ma dodatkowe profity związane ze skorzystania z oferty internetowej i ma lepszą ofertę niż klient, który bezpośrednio udaje się do oddziału,wyczeka swoje w kolejce i nie otrzyma żadnych bonusów.

Nie masz się czego obawiać i nie musisz zaraz po przeczytaniu tego artykułu jeśli Cię oferta zainteresowała biec do najbliższego oddziału w celu upewnienia się czy faktycznie tak jest.Często podczas rozmów z klientami proponując moje oferty online uzyskuje informacje, że obawiają się skorzystać z mojej oferty, gdyż spotkali się z sytuacją, w której po rozmowie z innym doradcą finansowym i jednocześnie uzyskaniu informacji z oddziału otrzymywali dwie różniące się oferty.

Nie były to duże różnice, ale jednak były. Pytając, która była lepsza uzyskiwałam odpowiedź, że oferta proponowana przez doradcę online była lepsza niż proponowana w oddziale, ale ze względu na różnice (mimo, iż podkreślam oferta online była korzystniejsza) woleli skorzystać z mniej korzystnej oferty w oddziale ponieważ skoro były rozbieżności to zapewne doradca online nie do końca mówił prawdę. Absurd prawda???

Żyjemy w czasach internetu coraz więcej firm, instytucji przenosi swoje produkty do internetu. Internetowy sposób dotarcia do klienta wiąże się z dużo niższymi kosztami, gdyż produkty docierają bezpośrednio do klienta, bez żadnej drogi pośredniczącej typu sklep,oddział bankowy,biuro kredytowe itp. Są to o wiele niższe koszty,a co za tym idzie profity dla klientów.

Dlaczego więc nie skorzystać z lepszych, tańszych i przede wszystkim wygodniejszych dla nas rozwiązań? nie tracimy przy tym czasu i zyskujemy lepiej dopasowane do Naszych potrzeb produkty. Po złożeniu wniosku online kontaktuje się z Tobą telefonicznie pracownik bezpośrednio z banku celem poinformowania o wymaganych dokumentach, bądź wstępnej weryfikacji zdolności kredytowej,wszytko po to by zaoszczędzić Ci czas stojąc w kolejkach celem uzyskania tych informacji, które już udzieli Ci pracownik banku. Finalnie Twoja wizyta w banku będzie polegała na podpisaniu dokumentów w oddziale.

Sama wiele razy korzystałam z takich rozwiązań dlatego postanowiłam się z Wami nimi podzielić. Poniżej przygotowałam dla Ciebie ranking kart kredytowych z linkami, które bezposrednio kierują na stronę wybranego banku. Jeśli zainteresuje Cię jakiś finansowy produkt bez obaw kliknij i złóż wstępny wniosek online, który na tym etapie nie zobowiązuje Cię do niczego poza wstępną rozmową z doradcą banku.

Ranking kart kredytowych:

Mam nadzieję, że artykuł oraz ranking kart kredytowych uzupełnił Twoją wiedzę m.in. jak spłacać kartę kredytową.

Twitter
DembskaDominika on Twitter
7 people follow DembskaDominika
Twitter Pic DemczukK Twitter Pic plabiak8 Twitter Pic jakubjza Twitter Pic zaczynas Twitter Pic Zarabiaj Twitter Pic knura050 Twitter Pic MIZIURAj

Dołącz

Share this post with your friends!