Co to są afirmacje subliminalne?

To nic innego jak oddziaływanie na mózg informacji bez jego świadomości ich spostrzegania. Dotyczy bodźców wzrokowych lub słuchowych. Jest wiele dowodów naukowych na skuteczność Afirmacji Subliminlanych™. Badania, testy i doświadczenia na temat jej zastosowania prowadzone są od wielu lat. Najobszerniejsza praca naukowa na ten temat to opracowanie: „Preconscious Processing” dr Normana Dixona z University College w Londynie, który zebrał i podsumował 748 naukowo przeprowadzonych testów na temat percepcji subliminalnej.

Wpływ informacji podprogowych na zachowanie:

W autorytatywnej pracy Dixona zawarte są badania prowadzone przez Zuckermana (1960). Wykazały one, że podprogowy bodziec, który może ominąć świadomą intencję sprawia, że jest małe prawdopodobieństwo by osoba, która świadomie go nie odebrała, opierała się ukrytym w nim instrukcjom.
W przeprowadzanym teście, Zuckerman, kazał pisać badanym osobom opowiadanie związane tematycznie z pokazywanymi kartami. Karty zawierały nakładające się na niejednoznaczne obrazki ukryte komunikaty: „Napisz Więcej” lub „Nie Pisz”. Komunikaty przynosiły pożądany skutek dopóki instrukcje były podprogowe. Gdy tylko poinformowane osoby zaczęły je dostrzegać, nie miały już takiego działania.
Ze Skutecznymi Afirmacjami spotkałam się po raz pierwszy ponad rok temu. Poleciła mi je koleżanka, która miała bardzo duże problemy z poczuciem własnej wartości.  Mimo, iż jest osobą bardzo wesołą, jednoczy wokół siebie ludzi oraz jest lubiana ma problemy w relacjach długofalowych, a zwłaszcza w relacjach z mężczyznami. Poleciła mi bezpłatną krótką wersję „Pokochaj Siebie”, którą również możesz sobie pobrać klikając w link lub w zdjęcie:
Okres 30 dniowy jest zazwyczaj wystarczający by odczuć pierwsze pozytywne zmiany. Zalecane jest jednak kontynuowanie regularnego słuchania nagrań dłużej, do momentu aż poczujesz, że pozytywne myśli i emocje zaczynają się u Ciebie pojawiać same, spontanicznie i automatycznie. Ja słuchałam dziennie wieczorem przed spaniem leżąc już w łóżku w słuchawkach na uszach, gdyż Skuteczne Afirmacje dzielą się na przekaz damski i żeński i mężczyzna nie powinien słyszeć subliminacji damskich. Mają one bowiem inne oddziaływanie na kobietę inne na mężczyznę.
Już podczas pierwszej sesji zasnęłam jak dziecko, przespałam całą noc bez zbędnego natłoku myśli przed uśnięciem, nie pamiętam również żeby mi się coś śniło. Rano wstawałam wyspana, radosna i gotowa na powitanie kolejnego dnia. Polecam Ci zaopatrzyć się w pełną wersje której koszt to tylko 57 zł.

Kupuj BEZ RYZYKA z 90 dniowa gwarancją satysfakcji

Otrzymujesz 90 dniową, bezwarunkową gwarancję satysfakcji. Oznacza to, że masz 90 dni na przetestowanie nagrań Afirmacji Subliminalnych™ Jeśli w ciągu tych 90 dni, w którymś momencie dojdziesz do wniosku, że nie jesteś usatysfakcjonowany, napisz, a firma zwróci Ci wszystkie pieniądze bez jakichkolwiek pytań.

Jeśli nie pokochasz siebie, nie odnajdziesz poczucia własnej wartości będziesz żyć w przekonaniu, że w życiu prywatnym jesteś nieudacznikiem, w życiu zawodowym sobie nie poradzisz bo się do tego, czy tamtego nie nadajesz.

Przez to brak Ci motywacji, chęci działania, a nawet próby.

Równowaga pomiędzy umysłem, a zdrowym trybem życia zarówno jeśli chodzi o higienę codziennych nawyków żywieniowych, higienę ciała oraz umysłu jest niezwykle istotnym uzupełniającym się czynnikiem w drodze do sukcesu zarówno prywatnego jak i zawodowego.

Niezależnie, w którym punkcie swojego życia się znajdujesz, być może tkwisz i nie masz sił by wyjść ze swojej sfery dyskomfortu ponieważ na to nie zasługujesz, się nie nadajesz. Bzdura! wszytko możesz tylko chciej, uwierz i działaj.

Technologia SUBLIMINALNA™

to  przełom w pozytywnym programowaniu umysłu.

Najnowsze badania NEUROBIOLOGII pokazują, że nasz mózg jest niezwykle plastyczny. Ciągle tworzy nowe połączenia neuronowe, które stają się naszymi przekonaniami, zachowaniami czy nawykami. Do niedawna uważano, że tą plastyczność tracimy wraz z wiekiem i że im jesteśmy starsi tym trudniej wprowadzić nam zmiany w życiu. Jak udowodnił w swojej najnowszej książce Deepak Chopra nawet do późnej starości możemy dowolnie kształtować nasz mózg a tym samym nasze możliwości i potencjał.

Zapoznaj się również z pozostałymi kategoriami klikając w linki poniżej:

 

Pamiętaj,  że tylko Afirmacje ze sprawdzonego źródła przynoszą pozytywne efekety i rezultaty.

Być może znajdziesz w internecie szereg różnych nagrań jednak nie płyną one z oryginalnego źródła, a więc przekaz podprogowy nie jest adekwatny.

Twitter
DembskaDominika on Twitter
7 people follow DembskaDominika
Twitter Pic DemczukK Twitter Pic plabiak8 Twitter Pic jakubjza Twitter Pic zaczynas Twitter Pic Zarabiaj Twitter Pic knura050 Twitter Pic MIZIURAj

Dołącz

Share this post with your friends!